Infolinka 0918 341 625 pracovné dni 10.00 - 16.00

Fotopak - Vaše otázky a návrhy
k výrobe fotografií cez internet

Vaše postrehy a návrhy na vylepšenie našeho servisu zasielajte na adresu:

Do koľkých dní môžem očakávať vytlačené fotografie? Róbert - Bratislava
Po obdržaní digitálnych fotografií na náš server sú to 2-3 pracovné dni. Pre veľkoformátové foto, foto na plátno a fotoobrazy na stenu je dodacia lehota 4-5 pracovných dní.
Viete poslať vyvolané fotografie aj do Košíc? Barbara - Košice
Vytlačené digitálne fotografie posielame v spolupráci so Slovenskou poštou, takže nie je problém poslať fotografie kdekoľvek na území Slovenska.
Prečo je Vaša stránka taká jednoduchá? Štefan - Vysoké Tatry
Stránku sme pripravili pre Vás našich zákazníkov. Po našich skúsenostiach vieme, že máte záujem o jednoduchú stránku na ktorej nie je veľa zbytočných vecí (aby ste sa mohli dobre orientovať na stránke a našli čo najskôr to čo hľadáte). Preto Vám poskytujeme možnosť informovať nás čo sa Vám páči a čo je pre Vás praktické. Vaše najčastejšie požiadavky budeme postupne zapracovávať na našu stránku.
Môžem poslať digitálne fotografie aj na CD alebo inom nosiči a potom si ich osobne vyzdvihnúť? Anna - Bratislava
Samozrejme nie je problém poslať digi fotografie aj na CD alebo inom médiu na adresu: Fotopak s.r.o, Trenčianska 53, Bratislava 821 09, ale nie je možné vyzdvihnúť si ich osobne nakoľko spracované zákazky posielame na dobierku.
Musím si stiahnuť program do svojho počítača? Ján - Michalovce
Nemusíte, digitálne fotografie môžete odosielať aj online, pomocou tejto stránky, ale nebudete mať možnosti programu na úpravu digitálnych fotografií na spracovanie. Program bol vytvorený pre Váš komfort, aby ste si mohli pripraviť fotografie na odoslanie offline, a následne odoslať hromadne. Snažili sme sa, aby príprava zákazky a jej odosielanie bolo čo najrýchlejšie.
Ako si môžem vo Vašom programe orezať digitálne fotografie? Stano - Modra
Rámček ktorý vidíte na obrazovke v kroku "orez fotografií na správny rozmer" zodpovedá rozmeru fotografie, ktorý ste si zvolili. Je možné rámček posúvať a zmenšovať, takže si môžete na každej fotografii upraviť rozmer tak, aby ste nemali napríklad orezané hlavy. Pri zmenšovaní rámčeka je treba brať ohľad na kvalitu (rozlíšenie) v akej máte digitálne fotografie nafotené. Bližšie informácie nájdete v návode Ako odosielať fotografie.
Aké druhy papiera používate? Peter - Nitra
Používame pravý fotopapier a chémiu od firmy FUJIFILM. Bližšie informácie nájdete na našej profilovej stránke.
Máte aj iné poplatky okrem ceny za vytlačenie fotografie a poštovného? Martin - Žilina
Firma Fotopak nemá žiadne skryté poplatky ani poplatky za tzv. sťahovanie dát, manipulačné poplatky a pod.! Konečná cena sa skladá výlučne z ceny za vytlačenie fotografie (viď cenník) a poštovného (dobierka).
Je možné v jednej zákazke objednať aj dva rozmery fotografií napr. 9x13 aj 10x15? Ľuboš - Banská Bystrica
Áno, v jednej zákazke je možné objednať ku každej digitálnej fotografii iný rozmer.
Čo mám urobiť keď mi neodoslalo všetky fotografie? Marta - Prešov
Chyba nastala v spojení, na čo upozorní hlásenie na konci odosielania (zákazka neprešla kompletná). V takomto prípade treba zavrieť program na odosielanie digitálnych fotografií a otvoriť ho znova. Neodoslané fotografie sa automaticky doposielajú.

Lacné foto, foto na plátno, fotoobrazy a veľkoformátové fotky cez internet

Viac ako 10 rokov sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Kvalitné materiály FUJIFILM. Rýchle a precízne spracovanie.

Podporujeme: Slovak Press Photo

© 2016 Fotopak s.r.o.